Shari Lapena - Manželé odvedle

23. května 2017 v 12:08 | Mrs. K |  BooksČeský název: Manželé odvedle
Originální název: The couple next door
Autor: Shari Lapena
Žánr: Detektivky, thrillery
Počet stran: 272
Vydáno: 2017
Hodnocení na databázi knih: 80%
Přečteno za: 3 dny

Popis z internetu:

Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle. Zapneme dětskou chůvičku a každou půl hodinu ho přijdeme zkontrolovat.
Vaše dcerka spala, když jste ji viděli naposledy. Teď stoupáte po schodech do svého mrtvolně tichého domu a vaše nejhorší noční můry se naplnily. Je pryč.

Nikdy předtím u vás nebyla policie. Teď prohlížejí celý váš dům a kdoví, co tam všechno najdou…

Moje recenze:

Na tuto knížku jsem byla opravdu hodně natěšená.. Miluju příběhy, kdy někdo beze stopy zmizí. Námět knížky je sice skvělý, ale já jsem bohužel zvyklá na o něco větší napětí, protože mám přečteno plno knížek od autorů, jako je třeba Jeffery Deaver, Lars Kepler nebo Jo Nesbo... Nicméně to už je asi otázka vkusu a co jsem tak četla různé komentáře, tak lidé, kteří tolik detektivky a thrillery nečtou, jsou z této mnohem více nadšení. Každopádně se mi knížka četla dobře a přečetla jsem ji během pár dnů. Nejvíce mě v knize asi překvapil konec.. Několik lidí psalo, že se jim konec nelíbil.. Mě osobně přišlo, že konec tomu ještě dodal šťávu :)
Takže pokud detektivky nebo thrillery běžně nečtete, pak tuto knihu určitě doporučuji a pokud si v detektivkách libujete a jste zvyklí na složitější detektivky, pak možná budete trošku zklamaní :)Předchozí recenze:
001. Božský bastard
002. Než jsem tě poznala

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama