Život v bublině

24. dubna 2017 v 21:24 | Mrs. K |  DiaryAktuální téma týdne je "Život v bublině". Rozhodla jsem se k tomuto tématu něco napsat, protože mě to docela zaujalo :)

Já si pod tímto představím například člověka, který není moc ochotný zkoušet nové věci a žije ve stereotypu, a cítí se díky tomu dobře a bezpečně... V podstatě má svojí komfortní bublinu, ze které se nechce dostat ven. Takový člověk nedá najevo svůj názor, podřizuje se ostatní a není pro něj snadné si najít přátele.
Já sama taková nejsem a asi bych ani nesnesla, kdyby takový byl třeba někdo z mých kamarádů. Žijeme přeci jenom jen jednou a neměli bysme zahazovat možnost vyzkoušet něco nového, jenom protože se toho bojíme.
Dále si pod tím dokážu představit osobu, která je přesný opak člověka, kterého jsem popsala v prvním odstavci. Je to člověk, který si myslí, že všechno zná, všechno ví a od všeho má klíče. Tenhle člověk nikdy nepřizná svojí chybu a myslí si, že nikdo není lepší než on sám. Má takou svojí "arogantní bublinu", do které nepustí názor nikoho jiného.
Sama jednoho takového člověka znám a můžu říct, že bavit se s takovým člověkem o něčem může být opravdu peklo. Pro mě je tohle asi ten nejhorší typ člověka.. Většinou je to totiž tak, že takovýhle člověk je vlastně ve finále ten nejhloupější.
Jako poslední věc si představím určitý moment, kdy u nějaké činnosti prostě vypnete mozek, zapomenete na okolní svět a vnímáte jenom sami sebe... Každý z nás by se někdy měl na chvíli zavřít do své "bubliny", kde prostě zapomene na všechny starosti.
Já jsem ve své bubline třeba ve chvíli, kdy si jenom lehnu do postele s knihou a všechno ostatní mi je v tu chvíli úplně jedno. :)

Dokážu si také představit že si kolem sebe každý z nás vytváří jakousi bublinu a je už jenom na nás jestli bude pozitivní a nebo negativní :)


"Today I place a bubble of happiness around myself and nothing negative can get in!"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama