Jojo Moyes - Než jsem tě poznala

26. dubna 2017 v 19:13 | Mrs. K |  Books


Název: Než jsem tě poznala
Originální název: Me before you
Autor: Jojo Moyes
Žánr: Romány pro ženy
Počet stran: 407
Vydáno: 2013
Hodnocení na databázi knih: 92%
Přečteno za: 4 dnyInternetový popis knihy:

Louisa Clarková je obyčejná dívka žijící mimořádně obyčejným životem. Má ráda svou práci v bistru, svého dlouholetého přítele a svět, který končí s hranicemi malého rodného městečka. Svůj život by za nic nevyměnila. Když však bistro zavřou, Louise měnit musí. Svět Willa Traynora naopak žádné hranice nemá. Je to svět adrenalinu, velkých obchodů i peněz, svět možností bez omezení. Will svůj život miluje. Když ho však nehoda upoutá na kolečkové křeslo, ví, že už ho nebude moci žít jako doposud.

Jen těžko si lze představit více nesourodou dvojici než náladového a depresivního Willa a jeho novou optimistickou a upovídanou ošetřovatelku Louise…

Romantický příběh o dvou lidech, kteří nemají nic společného, dokud jim láska k nohám nepoloží celý svět. S ním však i otázku, jak vysokou cenu je člověk ochoten zaplatit za štěstí toho, koho miluje.

Mé pocity z knihy:

U této knihy jsem dlouho váhala jestli si jí mám přečíst nebo ne.. Film jsem neviděla, takže jsem se nakonec přeci jenom rozhodla si knihu koupit a přečíst.. Můžu říct že opravdu nelituji :) Četlo se mi to úplně samo a v některých chvílích jsem jí ani nedokázala odložit.. Vždy jsem jí zaklapla s tím, že jdu dělat taky něco jiného, ale do půl hodinky jsem ji měla zase v ruce :D

Knížka mě opravdu dojala a klidně přiznám že jsem se u konce neubránila slzám :D Nechybí tam ale ani vtipné chvilky :) Upřímně můžu říct, že jsem se ještě pár hodin po dočtení knihy cítila taková nesvá a pořád jsem nad tím musela přemýšlet.. Možná si to moc beru ale trochu to změnilo můj náhled na svět.

Tuto knihu můžu všem jedině doporučit.. Opravdu stojí za to :)

Moje oblíbená scéna z knihy:

"Jestli se bojíš, že mám snad nějaký zákeřný plány, jak tě svedu, vždycky mi můžeš odpojit baterii."

Kde knihu pořídit?

Kniha: zde za 279,-

E-kniha: zde ke stažení zdarma


"Maybe it's not about the happy ending. Maybe it's about the story."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama