Christina Lauren - Božský bastard

19. dubna 2017 v 20:10 | Mrs. K |  Books


Název: Božský bastard
Originální název: Beautiful bastard
Autor: Christina Lauren
Žánr: Romány pro ženy
Počet stran: 304
Vydáno: 2013
Hodnocení na databázi knih: 82%
Přečteno za: 2 dny
Internetový popis knihy:

Chloe Millsová, zatraceně chytrá a pracovitá studentka obchodní administrativy, má jediný problém: svého šéfa, Bennetta Ryana. Je náročný, neomalený, bezohledný - a naprosto neodolatelný. Božský bastard.

Bennett se vrátil z Francie do Chicaga, aby zaujal významný post v obrovském rodinném podniku. Vůbec nečekal, že ta asistentka, která mu v zahraničí na dálku pomáhala, je nádherné, nevinně provokativní - naprosto nesnesitelné - stvoření, se kterým se teď bude muset vídat každý den. Navzdory drbům nikdy nebyl příznivce románků na pracovišti. Jenže Chloe pro něj představuje takové pokušení, že je ochotný pravidla ohnout - nebo je rovnou poslat k čertu -, pokud to znamená, že bude jeho. Kdykoli a kdekoli.


Když ovšem jejich vzájemná touha dostoupí zlomového bodu, budou se muset Bennett a Chloe rozhodnout, co všechno jsou ochotni obětovat, aby jeden druhého získali.

Mé pocity z knihy:


Tato knížka se mi velice dobře četla. 304 stran jsem zvládla zhltat během 2 dnů :D Jelikož jsem milovník 50 odstínů, tak jsem ani nic jiného nečekala... Čte se to úplně samo a postupně jsem si hlavního "hrdinu" Bennetta Ryana opradu hodně oblíbila. Naštěstí je kniha asi o polovinu kratší než 50 odstínů, protože kdyby tomu tak nebylo a děj by se ještě více protahoval, tak bych se už asi začínala nudit... Nicméně jako kniha na odreagování určitě výborně poslouží. Rozhodně hodlám přečíst i ostatní knihy ze série Božský bastard a doufám že všechny budou stejně čtivé jako tahle :) Opravdu jsem si u toho odpočinula.

Viděla jsem taky dost špatných komentářů na tuto knížku, ale je třeba si uvědomit, že to je knížka u které se nemusí nad ničím moc přemýšlet a čtenář se u toho má spíše uvolnit a pobavit :) Nicméně jak se říká - 100 lidí, 100 chutí.

Zajímavosti:

Christina Laurenová je pseudonymem dvou autorek, Christiny Hobbsové a Lauren Billingsové. Hobbsová začala na svém erotickém románu pracovat v roce 2009 a pod názvem The Office zveřejnila první verzi na internetu, kde vzbudila obrovský zájem. Později ho společně s Billingsovou značně přepracovaly a upravily do knižní podoby s titulem Beautiful Bastard. V současné době se plánuje jeho filmová podoba.

Moje oblíbená scéna z knihy:

A já se opravdu stala nenahraditelnou. A rozhodně jsem se stala Pravou rukou. Akorát, že v tomhle případě se to vyvrbilo tak, že jsem byla pravou rukou, která měla většinu času sto chutí přistát dotyčnému v obličeji.

Mému šéfovi, panu Bennettu Ryanovi. Božskému bastardovi.

Kde knihu pořídit?

Kniha: zde za 267,-
E-kniha: zde ke stažení zdarma

A co vy? Četli jste tuto knihu? Zajímal by mě váš názor :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama